SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320 d
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:27
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW320 d , 2005, seria e fundit , 6 shpejtesi, Navigacion , Klim , Censor, ulse me nxemje etj
Informata rreth publikuesit
Fanol
Kugluktuk, Nunavut
+37744518549
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »