SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:03
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,257
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
165235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Automatik 2.0 TDI viti 2013 nga gjermanija 044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
Autosallon Dioni
Prishtinë
044384202
arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »