SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Sallon Dioni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:44
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
165236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tiguan Automatic Modeli LIFE Makina Gjermane,nga Dora 1 e Mbajtur i Servisum Komplet Ne VW AUTO Haus,Led Para,Led Mbrapa,2Qels, Xenon,Guma Te Treja,KAMERA etc
Mundsi per Blerje edhe me Dogan ose Pa Dogan
Mindsi per Exporte Ne Rajon
Ne te gjitha Dukumentet ju ofrojm Ndihmen
Tel +377/44384202 Whatsapp Viber
Tel +38649598061 Whatsapp Viber
Autosallon Dioni
Areberi Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Autosallon Dioni
Prishtinë
044384202
arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »