SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz GLK-220Cdi 4matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
ID e produktit :
165237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedsein GLK 220CDIViti i prodhimit 2012

220cdi 4maticQmimi sipas marreveshjesNumri 044 114-228 +37744114228
Informata rreth publikuesit
Arlind
Pristina
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »