SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Getz
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Hyundai Getz
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
165240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina është në gjendje shumë të mirë teknike. Shpenzimet shumë të vogla.
Çmimin mund ta diskutojmë ne viber dhe WhatsApp: 049437092
Informata rreth publikuesit
Spring
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »