SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pasat 3C 2008
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
165242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pasat 3C viti 2008 2.0 TDI ne gjendje shume te mire dhe me fellna 17 vjen ne ks prej zvicres me date 05.08.2017 minte te thirrin ne tel ne viber 049168487

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Rahovec
044601003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »