SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran VW 1.9 Dizel-2009
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
165252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 2009- 1.9 TDI me 7 Ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044789440
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »