SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi pacific
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
165257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi(i) tkuqe
74kw-101ps
Viti i prodhimit 2003
Vetura esht e doganuar
I po sa ardhur nga gjermania esht shum i ruajtur mbrenda po ashtu edhe jasht
Esht ne gjendje shum te mir teknike per me shum info na telefononi ne numrin 049 164 063Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
044 164 063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »