SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Skuter Piaggio
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15
Motori (kubik) :
0.50
Viti :
1980
ID e produktit :
165258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes skuter piaggio ne gjendje te rregullt.Viber: +37744640263

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Vushtrri
044 640 263
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »