SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
165263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat ibiza viti 2004 1.9 tdi(di) te kuqe me 233.000 km te kaluara me regjistrim deri ne muajin mars ne gjendje prefekte .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
045 521 169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »