SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sterilitet
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
BMW 335
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,899
Motori (kubik) :
2222.00
Viti :
2016
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player
ID e produktit :
165269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përdoret tek përsonat të cilët ankohen nga oligospermia(numri i ulët i spermatozoitëve) ose tek femrat të cilat ankohen nga dobësia ose numri i ulët i qelizave vezë. Përmbajtja; Mjaltë Sidri Mjaltë Natyrale Ginseng Royal Ginseng Qumësht blete Polen Blete Makthi Fara Liri Fara të zeza(Nigella sativa) Zallouh(Ferula hermonis) Tongkat Ali(Eurycoma longifolia Safed Musli( Chlorophytum borovilianum) Ara. Rrush i thatë, Vaji Ulliri, Saffran e gjëra tjera… Ky lloj mjalti i pasuruar me gjithë këto produkte ku secila ka efektin e vetë… Vitaminat: Vitamin C, B, D Kalcium, Omega 3, E pasurar edhe me antioksidantë DOBITË Ndihmon fekondimin, Përmirëson cilësinë e spermatozoidëve(qelizave vezë), Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve(qelizave vezë), Rregullon sekretimin e testosteronit në organizëm, Afrodisiak, Forcon muskujt e zemrës, Rrit memorjen tek femrat Forcon fuqin sexuale më shumë se çdo lloj produkti (viagra( tjetër… Rregullon Kapsillëkun Rregullon probleme me Anemi Ndihmon dobësimin e pamjes nga mosha Mbron qelizat e trurit nga dëmtimet e përhershme Ndihmon sekrecionet e bardha vaginale Mënyra e përdorimit; Një lugë kafje çdo ditë një orë para ushqimit ose tre orë pas, për tre muaj rresht. contact 0038649298718 Viber
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »