SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford focus -2005
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
165274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus 1.8 115 ps turbo intercooled ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian Geci
Mitrovicë
044215709
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »