SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES e 220 CDI Automatik avangarde bluefficiency 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Lloji :
Mercedes-Benz
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,890
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
165275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes e220 cdi automatik avangarde bluefficiency viti 2010 i sapo ardhun nga ch me dogan te paguar n rks regjistrimi i par shes ose bej edhe ndrrim nese me konvenon per me shum info nr. 045-566-277-.-045-556-379 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labi_
Prishtinë
045566277
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »