SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
165276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 8 muaj rixhistrim klim abs fellne etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mili
Deçan
049296866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »