SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's Mercedes S 350
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Mercedes S 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
165288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Mercedesim e sapoardhur nga gjermania ne gjendje shumë te regullt me ganz dhe Benzin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baki
Mitrovicë
049268557004926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »