SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
165290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Mondeo ne gjendje shumë te regullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baki
Mitrovicë
049268557004926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »