SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ronault kango
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
165291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Renault kango ne gjendje shumë te regullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baki
Mitrovicë
049268557004926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »