SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI - 2004
Çmimi :
€3,699.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
165295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 1.9 TDI Comfort Line (77kw - 101ps) viti 2004 ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike.
Klimatronik
Tempomat
Fellne
Karrika me nxemje
6 Shpejtsi
Etj
Per me shume info:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Qmimi i diskutushem...
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »