SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 312 maxxi
Çmimi fillestar :
€2,500.00
Ju kurseni :
€100.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€2,400.00 Çmimi rritet në €2,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
333,333
Motori (kubik) :
312.00
Viti :
1997
ID e produktit :
165296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz sprinter 
312 maxi 
Viti 1997 
Manuel 
Central
Karrikat me ncemje
Klim 
Regjistrim gati ni vit 
Urgjend shitet 
Qmimi 2500€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »