SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda 100cc
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
100.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Skuterin Honda 100cc viti 2004 sapo i ardhun nga Zvicra. Shum i ruajtun.1 vit Regjistrim, regjistrimi i par ne Kosovë.Me liber t'servisit.Serviset e kryera me rregull.+Helmeta Shes ose Bej ndrrim me Smart. Duhet te jete ne gjendje te mire dhe me regjistrim. Shtoj pare sipas marrveshjes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Hollywood, Florida
045280882
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »