SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
165298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Caddy 1.9 tdi
Me klime
I sapo ardhur
Ne gjendje shume te mire
Me dogane te paguarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
049818555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »