SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
yamaha fz 759
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
2008
ID e produktit :
165305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
veq shkruje shitet motorin yamaha 750cc ngjendje trregullt posedon dokumentat helmeten edhe gumen e re mrapa , permashum info 045 439 872

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Milott
Lipjan
045-871-560
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »