SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Aster 1.7 diesel 2003
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
165306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.7 diesel viti 2003.Vetura eshte e arshur nga Slovenia para 5 viteve, vetem une e kam perdorur ne Kosove,te gjitha serviset i ka te kryera me rregull per gjdo vite, vetura eshte e gjitha lekur me klim dhe ne gjendje shume te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
049101694
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »