SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.9 JTD Diesel
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Rregullues Klime
ID e produktit :
165308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Punto 1.9 JTD Diesel. Viti i Prodhimit 2000. Regjistrim deri ne fund te gushtit 2017. Ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
V
Klinë
044639665
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »