SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI,
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
ID e produktit :
165311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI, "110Jahre" ECO FLEX

- I sapo ardhur nga Gjermania
- Gjendje perfekte teknike
-Viti 2009
-Kilometrazha 103,00km
-Diesel
- I doganuar

Çmimi: 5750€

Tel & Viber. 045548009, 049323773Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamit
Ferizaj
045548009/ 049323773
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »