SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira (2004) 2.2 DTI
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio
ID e produktit :
165312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.2 DTI, viti i prodhimit 13.07.2004, vetura ka klime dhe eshte ne gjendje shume te mire dhe shum i ruajtur,
me te gjitha serviset e kryera, 205.000 km te kaluara i ka me liber te servisit, per ma shume info:
+41792033678 Viber
+377 44 498 528
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
045611873
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »