SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF IV 1.9 PACIFIC TDI 2005
Çmimi fillestar :
€5,900.00
Ju kurseni :
€200.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€5,700.00 Çmimi rritet në €5,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:08
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,730
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
165318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF IV I DOGANUAR PACIFIC TD-I KLIMATRONIK TIMON TRESH DY QELSA 5 DYER 5 ULSE XHAMAT ELEKTRIKE PARA MBRAPA etj
044 387 662
Informata rreth publikuesit
Bujar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »