SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2007 Opel Antara 2.0 4x4
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Opel Antara
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio
ID e produktit :
165320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte prodhim i vitit 2007. Ne Kosove, ne pronesi timen, nga viti 2012. Serviset e rregullta tek Opel Rafuna, ne Veternik, Prishtine. Marshi eshte automatik/Tiptronic. Ka regjistrim gjer me 28 prill 2018.
Informata rreth publikuesit
Xhevat
Prishtinë
049 149 610
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »