SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat b5 2003 full extra
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
165323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 di te kuqe 131 ps 0-100 km per 9 sek me dogan ,regjistriim edhe 9 muj ,karton te gjelbert . Fellgat original te vetat 205-55-r16 Lekur ngjyr krem 6 shpejtsiklimatronikradio cd navigaviongjamat 100% tzikarrikat me nxemje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
+37745509205
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »