SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taxi - Prishtine -Gjilan - Shkup - Tiranë
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
165326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjilan - Shkup 50 (Aeroport Alexander The Great)....

Gjilan - Tiranë 70 (Tirana Aeroport Nënë Tereza).......

Prishtinë -Shkup 50 (Aeroport Alexander The Great)..

Prishtinë -Tiranë 70 (Tirana Aeroport Nënë Tereza).....

Prishtinë - Aeroport 15 (Aeroporti Adem Jashari)
Veturë komode Peugeot 307 me klimë
po ashtu bëjmë transportin edhe në vende të ndryshme me marrëveshje
Per me teper info konntakto...
Informata rreth publikuesit
taulant
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »