SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 300 BlueTEC Hybrid AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
165337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike , ulset sport , tempomat , dritat LED para dhe mbrap ,
dritat BI XENON , i hapur lart PANORAM , zerimin BURMESTER audio ,
Navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
KAMER , radio CD SD USB , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-c-300-bluetec-hybrid-amg-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »