SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Autobusin 215Hd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
700
Motori (kubik) :
22.00
Viti :
1990
ID e produktit :
165341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autobusi eshte 1990 me motor 3.6.6 dhe marsh 4+4 , regjistrim ka edhe 5 muaj , gjendja shum e mir qmimi shum i volitshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Pejë
049188755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »