SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 - 2003 - TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
165371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf4 2003 TDI me 3 te kuqe, 6 shpejtesiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
37745277725
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »