SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Octavia 1.9 tdi nga Zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
165382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skoda octavia 1.9 Tdi ME dogan E ardhun Nga Zvicra Automatik Dsg .full opsion Ulse Lekur me nxemje Klima tronic senzor Parkingu para mbrapa .tempomat Xhama me rrym Borcomputers komanda ne vallon senzor Dritava senzor shiu.alu fellne 16coll me goma te veres shum tmira .vetuara esht ne gjendje shum te mir teknike dhr optike.per me shum info kontakto nr 049739999.044673380
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »