SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.0 Tdi full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,365
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2016
ID e produktit :
165437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiet audi A6 2.0 tdi full opsion Matrikx per me shum na kontaktoni 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »