SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
12/2005 Fiat GRANDE Punto
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
116,202
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
165442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte prodhim Dhjetor 2005. Ne Kosove, ne pronesi timen nga viti 2014. Serviset e rregullta tek AutoGrezda ne Veternik Prishtine. Marshi manual.
Informata rreth publikuesit
Xhevat
Prishtinë
049 149 610
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »