SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel zafira benzin 2004
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira e ardhun nga zvicrra ne gjendje perfekte asht full opsione sedishtet me nxemje klima centrrall bordkumpjuter tempomat asr esp gjamat kolor fabrikisht ka 7 ulse me dokumenta te rregullta kerri asht shumm i rujtun nr tel +38649833630Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pjeter
Gjakovë
049833630
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »