SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2000
ID e produktit :
165444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Smarti ne gjendje shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
049999037
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »