SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI S-line Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
165448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 S-lineAutomatik Viti 2011Full opsion Tel 044 888 960

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Ferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »