SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda vf750cc,ndrrojet me vetur(smart,opel)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1987
ID e produktit :
165449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda vf750cc ne gjendje te rregullt per me shum lajmrohuni ne nr +37744163398

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Ferizaj
044/163/398
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »