SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tdi highline rks
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 tdi 9 muj regjistrim high line full opcion tel 044 117 132

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fedon
Vushtrri
044 11 30 16
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »