SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
165456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 4 dyer , 5ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
uset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
navigacion GPS , senzora te parkimit , tempomat , bordkompjuter ,
radio CD SD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a4-2-0-tdi-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »