SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES AKLAS 160 DIESEL RKS 30 12 2017
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:15
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
165458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES AKLAS 160 DIESEL RKS 30 12 2017
Klime
Fellne
Abs
Hidraulik
Centrall
Dritare me rrym
Pasqyret me rrym
Ne gjendje te mire te mire
Shum i ruajtur brenda dhe jasht
per info
044 316 677
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »