SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Megane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
165464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane 2004 1,5 dci
Vetura Posedon te gjitha serviset e kryera nuk ka asni defekt , shum i rujtun ne karoseri Kilometra te garantuara shpenzime shum tvogla ekonomik , hidraulik , klima , fellne , 4 xhamat me rrym , qmimi pak i diskutushem per me shum na kontaktoni
+37744554546 +38949804992
Informata rreth publikuesit
Mirjet
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »