SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI 131 PS 2006
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
165465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golfin 5 ne gjendje super te rregullt pa as nje defekf eshte i servisuar me ule dhe filtera gjo paisje eshte ne funksion eshte vetur Familjare Praktike dhe Ekonomike .
Posedon :KLIM.ABS.SERVO.ESP.BORDKOMPJUTER.PASQYRE ME RRYM GJAMA ME RRYM .CENTRALL ME DIMITRON .VALLON 3-sh LEKUR INTERIER TE PASTER ULSE REKARO RADIO CD KROM ETJ.
TEL .VIB 049 410 701
Informata rreth publikuesit
Mitrovica
Prishtinë
049 410 701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »