SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A8 viti 2004 kubikazha 4.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prizren
049 646 213
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »