SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw E60 3.0
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw E60 3.0 d 2004Vetura posedonAbsEspSenzora shiuSenzora parkingiNavin e madhUlset me memorieFellne te M5Goma te reja Pulla ne vollonTempomat Ulset lekur etjMund te na kontaktoni edhe ne viber +37744796844

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit Sibel
Pristina
+37744796844
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »