SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamioni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
1970
ID e produktit :
165491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kamioni me kran, ne gjendje perfekte
Nr kontakti:044 300 612
Informata rreth publikuesit
Besnik
Bronx, New York
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »