SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 320 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
165509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw e46 2.0 viti 2003 Vetura osht ne gjendje te rregullt I posedon te gjitha gjeratServisin e ka te kryer Nuk osht hipotek

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Mitrovicë
+38649660841 / +37745166610
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »