SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 2.0 TDI HIGHLINE - 2004
Çmimi :
€3,699.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
165522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 2.0 TDI (103kw - 140ps) HIGHLINE Edition viti i prodhimit 09/2004 ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike.
Vetura ka servisin e madh dhe te vogel te kryer.
Klimatronik
Fellne me sensor
Lekure antillop
Karrika me nxemje
Shiber
Xenon Bixenon fabrikisht
Hallogenka
Etj
Kontakt:044 459 627
VIBER:+377 44 459 627
Qmimi i diksutushem...
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »